| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*338.5*43.6mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 433*354*44mm |
| Max Capacity | 72 Core LC |
| Cassette Module | 3 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*354.1*44mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*362.4*44mm |
| Max Capacity | 24 Core FC |
| Adapter Panel | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*362.4*44mm |
| Max Capacity | 24 Core SC |
| Adapter Panel | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*362.4*44mm |
| Max Capacity | 48 Core LC |
| Adapter Panel | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*362.4*44mm |
| Max Capacity | 24 Core ST |
| Adapter Panel | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*36344mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*363*88mm |
| Max Capacity | 192 Core LC |
| Cassette Module | 8 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 482.6*363*44mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |