| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*44mm |
| Max Capacity | 144 Cores LC |
| Cassette Module | 12pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*88mm |
| Max Capacity | 288 Cores LC |
| Cassette Module | 24pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*176mm |
| Max Capacity | 576 Cores LC |
| Cassette Module | 48pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 482.6 X 454.4 X 44 |
| Max Capacity | 144 Cores LC |
| Cassette Module | 12pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Cable Type | Singlemode Or Multimode |
|---|---|
| Fiber Count | 8 Cores, 12 Cores, 16 Cores,24 Cores |
| Optical Fiber | OS2 ,OM3 (MM 10Gig), OM4 , Om5 |
| Connector | MPO MTP |
| Breakout | 2.0mm, With Breakout Kit |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 433*350*2U |
| Max Capacity | 72 Core LC |
| Adapter Panel | 6 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |