| Number Of Ports | 24 |
|---|---|
| Size | 430x200x46mm |
| Connector Type | LC Duplex |
| Material | Metal |
| Name | Fiber Optic Patch Panel |
| Connector Type | LC Duplex |
|---|---|
| Size | 430x200x46mm |
| Core | 48 Core |
| Height | 1U |
| Name | Fiber Optic Patch Panel |
| Product Name | Fiber Distribution Patch Panel |
|---|---|
| Material | Cold-rolling Steel |
| Dismension | 483*220*44mm |
| Capacity | 24 Core |
| Adapter | SC Simplex |
| Name | Fiber Patch And Splice Panel |
|---|---|
| Material | Cold-rolling Steel |
| Capacity | 12core,max 24 Core |
| Splice Tray | 12core |
| Atmosphere Pressure | 70-106Kpa |
| Name | Fibre Optic DIN Rail Mount Enclosure |
|---|---|
| Material | Cold-roll Steel, Electrostatic Painting |
| Color | Light Gray |
| Dimention | L*W*H(mm) 131.5x131.7x 52.6 Mm |
| Weight | 0.8kg |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*36344mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*363*88mm |
| Max Capacity | 192 Core LC |
| Cassette Module | 8 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 482.6*363*44mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*44mm |
| Max Capacity | 144 Cores LC |
| Cassette Module | 12pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*88mm |
| Max Capacity | 288 Cores LC |
| Cassette Module | 24pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |