| Name | 1U MPO MTP Patch Panels |
|---|---|
| Size | 433*354*44mm |
| Max Capacity | 36 Core SC |
| Adapter Panel | 3 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 433*354*44mm |
| Max Capacity | 36 Core ST |
| Adapter Panel | 3 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 433*354*44mm |
| Max Capacity | 72 Core LC |
| Cassette Module | 3 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |
| Name | Optical Distribution Frame Odf |
|---|---|
| Adapter | FC,ST,SC,LC |
| Type | Sliding Type |
| Material | Cold Rolled Steel |
| Capacity | 48core |
| Name | Fiber Optic Patch Panel |
|---|---|
| Material | Metal |
| Height | 1U |
| Size | 430x200x46mm |
| Core | 48 Core |
| Color | Black |
|---|---|
| Size | 430x200x46mm |
| Material | Metal |
| Height | 1U |
| Connector Type | LC Duplex |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*36344mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*363*88mm |
| Max Capacity | 192 Core LC |
| Cassette Module | 8 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 482.6*363*44mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*44mm |
| Max Capacity | 144 Cores LC |
| Cassette Module | 12pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |