| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*44mm |
| Max Capacity | 144 Cores LC |
| Cassette Module | 12pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*88mm |
| Max Capacity | 288 Cores LC |
| Cassette Module | 24pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*428*176mm |
| Max Capacity | 576 Cores LC |
| Cassette Module | 48pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 482.6 X 454.4 X 44 |
| Max Capacity | 144 Cores LC |
| Cassette Module | 12pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*36344mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 430*363*88mm |
| Max Capacity | 192 Core LC |
| Cassette Module | 8 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 482.6*363*44mm |
| Max Capacity | 96 Core LC |
| Cassette Module | 4 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.2mm |
| Product | 4U 384 Cores Patch Panel |
|---|---|
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
| Color | Black |
| Size | 176x482.6x345.4mm |
| Capacity | 384 Cores |
| Material | Cold-rolled Steel Sheet |
|---|---|
| Size | 433*350*2U |
| Max Capacity | 72 Core LC |
| Adapter Panel | 6 Pcs |
| Main Body's Depth | 1.5mm |